Hakkımızda

Öğrenciliğin oldukça zor olduğu günümüzde, öğrenci hayatını kolaylaştırmak için daha zevkli ve sosyal aktivite alanları ile öğrenciliği zevkli hale getirmek için GOLD KIZ ÖĞRENCİ APART olarak yola çıktık. Üniversiteyi kazandıktan sonra ‘peki nerede kalacağım’ dersin. Aslında kazandığın üniversite kadar önemlidir kalacağın yer de. Bir üniversite kadar köklü olsun, eğitim konaklamasında ‘A kalite’ olsun istersin. İşte GOLD KIZ ÖĞRENCİ APART böyle bir yer. Hedefimiz öğrenci konaklamasında yeni bir anlayış ile kız öğrencilerimiz için ‘Kastamonu merkezdeki  saray’ olmaktır.

GOLD KIZ ÖĞRENCİ APART pansiyonumuz Kastamonu merkezde kız öğrencilerimize hizmet vermektedir.

GOLD KIZ ÖĞRENCİ APART pansiyon, Kastamonu Üniversitesi eğitim fakültesi’ne 5 dakika yürüme mesafesinde ve Kastamonu Üniversitesi Kuzeykent kampüsü ve Kastamonu Üniversitesi Meslek Yüksek Okuluna otobüsle 15 dakikalık mesafededir. Pansiyonumuz konumu gereği çarşının göbeğinde olup çevresinde Emniyet müdürlüğü, İl Halk Kütüphanesi, Barutçuoğlu AVM, restoranlar, kafeler, kırtasiyeler, giyim mağazaları ve bir çok market bulunmaktadır.

Üniversite öğrencilerimizin barınma sorununu gidererek, konforlu, güvenli ve huzurlu bir aile ortamı kurarak başarılarının artmasını hedefliyoruz. Pansiyonumuzu, öğrencilerimizin evlerinden uzakta kaldıkları sürede kendilerini yalnız hissetmeyecekleri, mutlu ve huzurlu olup, yeni arkadaşlıklar kurup pekiştirerek uzun yıllar sürdürebilecekleri bir yuva gibi görüyoruz.

Pansiyonumuzda, 170 öğrencimize hizmet vermekteyiz. Tüm çalışma arkadaşlarımız kadın olup erkek çalışanımız bulunmamaktadır. Binamız son inşa teknolojileri kullanılarak ısı yalıtımı ve Deprem Yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir. Binamızda asansör, Yeni Yangın Yönetmeliğine uygun Z tipi yangın merdiveni, her odada yangın algılayıcı duman dedektörleri, her katta yangın söndürme tüpleri, acil çıkış yönlendirme levhaları, binamıza yetecek güçte jeneratör ve su deposu bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz
GOLD KIZ ÖĞRENCİ APART pansiyonda verdiğimiz hizmetlerin tümü pansiyon ücreti dahildir. Pansiyonumuzun almış olduğunuz hizmetler için ilave bir ücret ödemezsiniz.

◦ 1,2,3,4 ve 5 kişilik oda seçeneklerimiz vardır. Her odada banyo ve tuvalet, mini buzdolabı, gardrop, çalışma masası bulunmaktadır.
◦ Gold kız öğrenci apart pansiyon 7/24 güvenlik kameraları ile kontrol edilmektedir. Velilerimiz ve Öğrencilerimizin günün her saati ulaşabilecekleri kadın yurt sorunlarımız ve kadın güvenlik görevlerimiz her sorunuza çözüm bulmak için yanınızdadır.
◦ Her sabah açık büfe kahvaltı öğrencilerimize sunulmaktadır.
◦ Binamızda fiber internet mevcuttur. Öğrencilerimiz herhangi bir kesinti yaşamadan yüksek hızda sınırsız, kablosuz interneti ücretsiz olarak kullanabilirler.
◦ Binamız merkezi sistem doğalgaz ile ısınır. Öğrencilerimize elektrik, doğalgaz, su gibi faturaları öde etmeyiz. Kesintisiz devam sıcak su bulunur. Elektrik ve su kesintilerine, elektrik ihtiyacını karşılayacak güçte jeneratörümüz ve su ihtiyacımızı karşılayacak su depomuz vardır. Öğrencilerimiz elektrik ve su kesintilerinden etkilenmezler.
◦ Günün her saatinde faydalanabileceğiniz ücretsiz çamaşırhane ve ütü odamız bulunmaktadır. Her odayı ait çamaşır kurutma teli vardır.
◦ Katlardaki koridorlar personelimiz tarafından her gün düzenli olarak temizlenmektedir. Oda temizlikleri öğrencimize ait olup, öğrencilerimizin odasına kesinlikle girilmemektedir.

Open chat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?